Bestyrelsen

Her kan du se en liste over bestyrelsens medlemmer og kontaktinfo
Bestyrelsen vil gerne opfordre til, at du så vidt muligt benytter hjemmesiden til at få besvaret dine spørgsmål, inden du kontakter et bestyrelsesmedlem. Tjek for eksempel foreningens dokumenter her.

Hvis du alligevel har behov for at kontakte bestyrelsen, så opfordres du til at rette din henvendelse til rette vedkommende. Kontakt f.eks. den internetansvarlige ved IT spørgsmål, eller udfyld denne form hvis du ønsker at melde dig ind i Grundejerforeningen.

Status Medlem Adresse Tlf Email
Formand Carsten Nielsen Teglgårdsvej 137 40631316 carstennielsen3050@gmail.com
Bestyrelsesmedlem Inga Hendil Vænget 10 28701383 hendil@mail.dk
Sekretær Vibeke Korsaa Bogårdsvej 443 30222428 vrkorsaa@gmail.com
Kasserer Keld Scharling Gl.Strandvej 2 49190020 j.k.scharling@mail.tele.dk
Bestyrelsesmedlem Christina Bohmann Vænget 1 25303309 christina.bohmann@gmail.com
Bestyrelsesmedlem Jørgen Lund Gl. Strandvej 34 49191374 jl@olehagen.dk
Næstformand Otto Vang Kystvej 21 49191602 kystvej21@mail.dk
Suppleant Knud Erik Ellehuus Kystvej 9 49193732 ellehuus@post5.tele.dk
Suppleant, web
 Revisor Ole Grøndahl Schou
Revisor Frank Nielsen kromosegaard@gmail.com
Revisor suppleant Marianne Møller